Joakim Allgulander
2017-12-21
509870
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Red Shape", signerad och numrerad Joakim Allgulander 46/200, färglitografi, ca 60x60 cm