Julien Célos
2017-12-20
509789
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JULIEN CÉLOS (Belgien, 1884-1953): Bygata, signerad, olja på duk, ca 43x53 cm
Ytfläck