Anders Altzar oljemålning
2017-12-21
509778
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS ALTZAR (1886-1939): Älven, signerad och daterad 1910, olja på duk, ca 70x107 cm