R Kirchner oljemålning
2017-12-19
509715
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
R KRICHNER (18/1900-tal): Jägare, signerad R Kirchner Burghausen/Saalbach, olja på duk, ca 56x68 cm
Smärre ytskador och färgbortfall