Petter Thoen litografi
2017-12-19
509582
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Catwoman, signerad Thoen, EA-upplaga, färglitografi, dagermått ca 29x44 cm