Skulpturgrupp
2017-12-19
509545
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTURGRUPP, 1900-tal, Kina, träskuren, höjd ca 46, 60x13 cm
Skador