Oljemålning 1800-tal
2017-12-20
509537
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Kustlandskap, osignerad, olja på duk, ca 32x46 cm
Duklagning