Ampel 1800-tal
2017-12-19
509514
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1800-tal, slipad dekor, vitt glas i överfång, för tre ljus, metallmontering, elektrifierad, total höjd 72 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Lösa prismor medföljer, skål med spricka, ljuspipa med skador