Charles Roka oljemålning
2017-12-19
509481
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80x65 cm