Hans Agne Jakobsson takarmatur
2017-12-19
509451
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960-tal, Markaryd, stomme i mässing, 12 kupor i svagt rökfärgat glas, diameter ca 103, höjd 153 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad