Esrer Kjerner oljemålning
2017-12-19
509428
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben, signerad E Kjerner, olja på pannå, ca 33,5x29,5 cm