Ljusstakar i silver
2017-12-19
509425
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-talets andra hälft, svenska importstämplar, höjd 11-19,5 cm, total vikt 370 g
En ljusstake med skada, bucklor