Klädhängare 1 par
2017-12-19
509393
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLÄDHÄNGARE, 1 par, stål, 1900-talets andra hälft, höjd 163, 92x57 cm
Bruksslitage