Ring 18 k guld imitation opaltriplett
2017-12-26
509373
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k guld, imiterad opaltriplett, Christian Fredriksson Guldsmed, Stockholm 1994, ringstorlek ca 19 mm, totalvikt ca 10,8 g
Bruksslitage, mindre repor