Collier lapis lazulikulor ca 6,2 mm
2017-12-26
509372
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COLLIER, lapis lazulikulor ca 6,2 mm, lås i förgyllt silver, satinerat, längd ca 48 cm
Bruksslitage