Bengt Lindström färglitografi
2017-12-19
509336
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 131/1500, färglitografi, ca 75x56 cm