Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-12-18
509263
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): "Capitainen Georg Jacob Printz 1731-1806", olja på duk, ca 58x48 cm