Ikon 17/1800-tal
2017-12-18
509212
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, 17/1800-tal, Ryssland, olja på pannå, delvis förgylld, ca 27x20 cm
skador, slitage