Peter Hahne
2017-12-18
509211
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER HAHNE (född 1955): "Insidesbild II", signerad på baksidan Peter Hahne 1999, olja på duk, ca 65x65 cm