Peder Duke
2017-12-18
509205
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): "Inhägnat", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1982, olja på duk, ca 119x140 cm.
Rispa