Peder Duke
2017-12-18
509204
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): "Kopplingar", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1982, olja på duk, ca 123x150 cm.
Ytrepor