Rysk silverkanna
2017-12-28
509201
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
KANNA, silver, Moskva, 1837, handtag av ben, insidan förgylld. Höjd 20,5 cm.
Slitage, några små bucklor.