Vägglampor 1980-tal
2017-12-25
509186
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1980-tal, vitlackad stomme, gulmetall, höjd 35 cm, 2 väggfästen medföljer
Bruksslitage