Vägglampor med glaskupa
2017-12-18
509170
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, kupa i glas, ek och gulmetall, från vägg ca 34 cm
Bruksslitage