Taklampa
2017-12-17
509148
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-tal, emaljerad plåt, höjd 48, diameter 39 cm
omarbetad, slitage, skador