Bägare
2017-12-18
509144
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, 4 st., silver, förgyllda inuti, TESI, Göteborg 1963, stämplade, höjd ca 4,5 cm, vikt ca 90 g, med originaletui
Smärre slitage.