Lennart Rodhe litografi
2017-12-18
509141
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1998, 115/120, färglitografi, 54x45 cm