Bordslampor glas 1970-tal
2017-12-18
509128
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, glas, 1970-tal, segment i klarglas med förkromade distanser, höjd ca 40 cm
Smärre slitage