Jorgo Krallis färgetsning
2017-12-17
509098
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JORGO KRALLIS (f 1937): "The show", färgetsning, signerad Crallis, 2/90, 40x45 cm