Andreas Lundberg
2017-12-17
509036
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Discoboll - dots, monogramsignerad AL, numrerad 52/90, digital print, bladstorlek ca 49x49 cm