Rökelsekar Kina
2017-12-17
509026
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, med hänklar, tripod, förgyllt, ristad dekor av djurscen, botten med sex karaktärers märke, diameter ca 11,5 cm, längd ca 13 cm