Andreas Lundberg
2017-12-19
509025
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Discoboll - dots, monogramsignerad AL, numrerad 35/90, digital print, bladstorlek ca 49x49 cm