Vikskärm
2017-12-17
509014
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VIKSKÄRM, 1900-talets första hälft, 3-delad, dekorfält i barockstil med blomster i präglad relief, höjd ca 184, längd ca 3x65 cm
Slitage, mindre skada