Gunnar Johnsson oljemålning
2017-12-17
508992
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): Komposition, signerad, olja på duk, ca 27x35 cm