Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STAKET, 16 st.,gjutjärn, 1900-tal, svartmålad, längd 36, höjd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, rost
508969
2017-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner