Olle Nyman färglitografi
2017-12-15
508829
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): Komposition, signerad och daterad Olle Nyman 75, 15/260, färglitografi, ca 19x22 cm