Axel Lind oljemålning
2017-12-15
508770
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Gula rosor, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 80x65 cm