Ljusstakar i silver
2017-12-15
508751
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, svenska importstämplar, höjd ca 15,5
Skador: en med mindre buckla