Stig Claesson färglitografi
2017-12-22
508731
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (1928-2008): "Saltsjön", ur portföljen "Vår i Stockholm", färglitografi, signerad och daterad Stig Claesson 70, numrerad 30/260, 48x62 cm