Stolar 1 par 1700-tal
2017-12-15
508729
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 2 st. snarlika, senbarock, vitmålade, lös sits klädd i grå textil, höjd 95, sitthöjd ca 48 cm
Slitage och smärre skador