Ring med safirer samt diamanter
2017-12-15
508700
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k guld, safirer total 2,10 ct, diamanter totalt 0,12 ct enligt gravyr, ringstorlek 17 mm, totalvikt ca 4,4 g
Bruksslitage, några stenar med mindre nagg