IngePettersson
2017-12-15
508639
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
INGE PETTERSSON (född 1944): "Dukat för tre´´, signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 100x80 cm