Marika Lang färglitografi
2017-12-15
508629
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MARIKA LANG (född 1961): "After Ski", signerad Marika Lang, 91/250, färglitografi, bildstorlek 38x52 cm