Marika Lang färglitografi
2017-12-15
508628
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MARIKA LANG (född 1961): Vintersport på is, signerad Marika Lang, 171/250, färglitografi, ca 39x52 cm