Ljusstakar rokokostil
2017-12-14
508524
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, brons, förgyllda, höjd ca 36 cm