Alex Stoddard, fyra fotografier

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

ALEX STODDARD (USA, född 1993): Utan titel, signerade och numrerade, vardera ca 50x50 cm
(4)
PROVENIENS
Gallery Fahey/Klein, Los Angeles

Kuntoraportti

508506

Päivämäärä:

2017-12-16