Sven Lidberg litografi
2017-12-14
508501
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN LIDBERG (1944-2009): Skärgårdsmotiv, signerad Sven Lidberg, 103/290, färglitografi, 31x17,5 cm