Sven Lidberg litografi
2017-12-14
508499
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN LIDBERG (1944-2009): Skärgårdsmotiv, signerad Sven Lidberg, 260/290, färglitografi, 35x28 cm