Kaffekanna silver
2017-12-14
508487
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, hamrad dekor, höjd ca 21 cm, vikt ca 576 g
Smärre stötskador