Ring 18 k vitguld diamant
2017-12-14
508466
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, briljant ca 0,65 ct, enligt gravyr, troligen Hugo Strömdahl, Stockholm, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 2,5 g
Bruksslitage, otydliga stämplar